Chodit je pro člověka nejlepší medicína. (Hippocrates)


Úplňkoví chodci jsou náměsíčná, neformální, nepříliš organizovaná, nespecifikovatelná a nestranická měnící se skupina lidí, co rádi chodí zejména po kopcích překrásného Českého středohoří. Nejraději pak v noci za úplňku, kdy nabývá chůze krajinou zvláštního magického rozměru a krajinné dominanty se zjevují v nečekaných podobách.

Kromě nepravidelných procházek Středohořím, Krušnými horami, Labskými pískovci či Kokořínskem pořádáme každoročně na jaře víkendové putování z Prahy či Kralup na Říp, občasně čtyř až pětidenní putování z Brna do Vídně po Svatojakubské cestě www.jakubskacesta.cz. Sem tam pořádáme také putování v okolí Brna, nebráníme se ani jiným lokalitám.

Chcete-li být o našich akcích informováni předem e-mailem, vyplňte svou adresu do políčka vlevo dole v menu či napište na uplnkovichodci(zavinac)email.cz a my Vás rádi zařadíme do e-mailového rozesílače aktuálních nejen úplňkových pěších putování a novinek kolem Českého středohoří. Kontakty na organizátory výletů můžete najít na stránce zcela dole. Budeme také velmi rádi když předáte informaci o našich putováních Vašim kamarádům a známým :-)

Srpen 2013

Svatojakubské putování Brno - Drasenhofen 19. - 22. září

27. srpna 2013 v 22:45 | Roman
Milí chůzemilovní pořátelé,

nabízím vám několik posledních míst na zářijovém úplňkovém svatojakubském
čtyřdenním putování z Brna přes Rajhrad, Pálavu a Mikulov do rakouského Drasenhofenu.
Účastníci mají zajištěny noclehy i jídlo zdarma díky česko-rakouskému projektu.
Vyrážíme ve čtvrtek 19. září z centra Brna, končíme po obědě v neděli 22. září.
Preferováni budou ti přihlášení, kteří se zúčastní celého putování, či alespoň tří dní.
Pozvánka v Galerii.
Pište, volejte, skypujte...
těším se

Roman


Kontakt: uplnkovichodci@email.cz, Roman Klecker klecker(zavinac)email.cz 605151475, Skype: fullmoonwalker, Mojmír Slad 723759024 mxsd(zavinac)centrum.cz a Zbyněk Šachl benno (zavinac) seznam.cz